TÜrschloss
(€241.42 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
50104305201
corresponds to OEMManufacturer:
Still
Product Information "TÜrschloss"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Typ | Latch |
| Untertyp | Rotary latch with handle |
| Anwendung | Automobilindustrie |
| Gesamtlänge | 114 mm |
| Gesamtlänge | 4.5 in |
| Gesamtbreite | 56 mm |
| Gesamtbreite | 2.2 in |
| Gesamthöhe | 96 mm |
| Gesamthöhe | 3.8 in |
| Length of the latch housing | 114 mm |
| Length of the latch housing | 4.5 in |
| Width of the latch housing | 46 mm |
| Width of the latch housing | 1.8 in |
| Height of the latch housing | 34 mm |
| Height of the latch housing | 1.4 in |
| Possibility to mount a lock | false |
| Lock with key | false |
| Schlüssel vorhanden | false |
| Material des Handgriffs | Stahl |