Temperatursensor
(€91.36 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
528242
corresponds to OEMManufacturer:
Still
Product Information "Temperatursensor"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Gesamtlänge | 52 mm |
| Gesamtlänge | 2.1 in |
| Spannung | 6 - 24 V |
| Betriebstemperatur | 120 °C |
| Betriebstemperatur | 248 °F |
| Gewindegröße | M18 |
| Gewindeeinheit | Metrische |
| Typ | Sensor |
| Art des Anschlusses | Flachstecker 6,3 mm |