V-ring
€11.74 / Stück*
(€13.97 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
0163997
corresponds to OEMManufacturer:
Still
Product Information "V-ring"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Maßeinheit | Metrische |
| Innendurchmesser | 31.0 mm |
| Innendurchmesser | 1.22 in |
| Außendurchmesser | 40.0 mm |
| Außendurchmesser | 1.57 in |
| Gesamthöhe | 6.0 mm |
| Gesamthöhe | 0.24 in |
| Typ | VX |
| Material | PU |