Zeitschalter
(€88.61 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
106637GT
corresponds to OEMManufacturer:
Genie
Product Information "Zeitschalter"
| Minimale Zeitspanne | 4 s |
| Maximale Zeitspanne | 4 s |
| Programmable time range | false |
| Maximum voltage | 12 V |
| Minimum voltage | 12 V |
| Current | 10 A |
| Number of connections | 5 |
| Length | 51 mm |
| Width | 51 mm |