Zugfeder
Prices excl. VAT plus shipping costs
(€3.64 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
287978
corresponds to OEMManufacturer:
Still
Product Information "Zugfeder"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Typ | Haken im rechten Winkel zueinander ausgerichtet |
| Durchmesser der Spule | 9.2 mm |
| Durchmesser der Spule | 0.36 in |
| Gesamtlänge der Feder | 30.3 mm |
| Gesamtlänge der Feder | 1.19 in |
| Drahtdurchmesser | 1.1 mm |
| Drahtdurchmesser | 0.04 in |