Eckleuchte
Available immediately, delivery time: 2-3 days
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Art der Technologie | LED |
| Gesamtbreite | 46 mm |
| Gesamtbreite | 1.8 in |
| Gesamtdurchmesser | 95 mm |
| Gesamtdurchmesser | 3.7 in |
| Drahtlänge | 265 mm |
| Drahtlänge | 10.4 in |
| Horizontale Befestigung | false |
| Vertikale Befestigung | false |
| Seite der Befestigung | Beidseitig |
| Spannung | 24 V |
| Anzahl der Steckverbinder | 1 |
| Leuchtmittel enthalten | true |
| Austauschbare Glühbirnen | false |
| Ersetzbare Linsen | false |
| Dreieckreflektor | false |
| Optionen | Rückleuchte, Rückfahrscheinwerfer, Bremslicht |
| Form der Leuchte | Rund |
| Genehmigungen | E |
Jungheinrich
The Jungheinrich company offers products such as forklifts, shelving systems and forklift accessories. The name Ameise is a registered trademark of Jungheinrich Profishop
We offer you various spare parts and accessories and add-on parts for Jungheinrich forklifts. This includes various spare parts such as electric motors, batteries, hydraulic components, seats and much more. We also offer a wide range of attachments such as fork arms and fork extensions. This allows the fork length of the forklift to be individually adjusted and makes the forklift even more universally usable.
> More articles from Jungheinrich