FÜhrungsring
(€8.83 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
0009623337
corresponds to OEMManufacturer:
Lansing
Product Information "FÜhrungsring"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Maßeinheit | Metrische |
| Innendurchmesser | 80.0 mm |
| Innendurchmesser | 3.15 in |
| Außendurchmesser | 85.0 mm |
| Außendurchmesser | 3.35 in |
| Gesamthöhe | 5.6 mm |
| Gesamthöhe | 0.22 in |
| Typ | G1 |
| Material | Phenolharz |