Hydraulikfilter
(€34.05 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
138474
corresponds to OEMManufacturer:
Vangent
Product Information "Hydraulikfilter"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Außendurchmesser | 100.0 mm |
| Außendurchmesser | 3.94 in |
| Höhe | 200.0 mm |
| Höhe | 7.87 in |
| Einlassdurchmesser: | 28.0 mm |
| Einlassdurchmesser: | 1.1 in |
| Auslassdurchmesser | 28.0 mm |
| Auslassdurchmesser | 1.1 in |