Kugellager
(€33.05 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
534187
corresponds to OEMManufacturer:
Vangent
Product Information "Kugellager"
| Unit | Metrisch |
| Bore diameter | 50 mm |
| Outer diameter | 90 mm |
| Wiidth outer ring | 20 mm |
| Bearing number | 6210 |
| Type of sealing | unsealed |
| Internal clearance | 0 |
| Type of the groove | no groove |
| Number of rows | 1 |
| Extended inner ring | false |
| Material bearing | Lager Stahl |
| Grease code | 0 |