Luftfilter
(€17.29 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
157332
corresponds to OEMManufacturer:
Vangent
Product Information "Luftfilter"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Außendurchmesser | 103.0 mm |
| Außendurchmesser | 4.06 in |
| Innendurchmesser | 62.0 mm |
| Innendurchmesser | 2.44 in |
| Länge | 265.0 mm |
| Länge | 10.43 in |
| Form | Rund |
| Enthält | Lamellen |