O-ring
(€2.09 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
200534
corresponds to OEMManufacturer:
Vangent
Product Information "O-ring"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Innendurchmesser | 32.92 mm |
| Innendurchmesser | 1.3 in |
| Innendurchmesser | 1 5/16 |
| Querschnitt | 3.53 mm |
| Querschnitt | 0.14 in |
| Querschnitt | 1/8 |
| Material | NBR |
| O-Ring-Größe AS568-Standard | 219 |
| Härteprüfer | 90 A |