O-ring
€0.40 / Stück*
(€0.48 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
XKCF402
corresponds to OEMManufacturer:
Hyundai
Product Information "O-ring"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Innendurchmesser | 14.0 mm |
| Innendurchmesser | 0.55 in |
| Innendurchmesser | 9/16 |
| Querschnitt | 2.4 mm |
| Querschnitt | 0.09 in |
| Material | NBR |
| Härteprüfer | 80 A |