Ölsimmerring
(€56.52 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
12637
corresponds to OEMManufacturer:
Vangent
Product Information "Ölsimmerring"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Maßeinheit | Metrische |
| Innendurchmesser | 97.0 mm |
| Innendurchmesser | 3.82 in |
| Außendurchmesser | 115.0 mm |
| Außendurchmesser | 4.53 in |
| Gesamthöhe | 12.0 mm |
| Gesamthöhe | 0.47 in |
| Typ | S10 |
| Material | Polyurethan |