Ölsimmerring
(€5.94 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
208137
corresponds to OEMManufacturer:
Vangent
Product Information "Ölsimmerring"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Maßeinheit | Metrische |
| Innendurchmesser | 58.0 mm |
| Innendurchmesser | 2.28 in |
| Außendurchmesser | 87.0 mm |
| Außendurchmesser | 3.43 in |
| Gesamthöhe | 7.0 mm |
| Gesamthöhe | 0.28 in |
| Typ | S55 |
| Material | Dichtprofile, Metall |