Ölsimmerring
(€22.11 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
300801
corresponds to OEMManufacturer:
Vangent
Product Information "Ölsimmerring"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Maßeinheit | Imperial |
| Innendurchmesser | 44.78 mm |
| Innendurchmesser | 1.76 in |
| Außendurchmesser | 61.36 mm |
| Außendurchmesser | 2.42 in |
| Gesamthöhe | 9.52 mm |
| Gesamthöhe | 0.37 in |
| Typ | S07 |
| Material | Dichtprofile, Metall |