Ölsimmerring
(€25.86 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
462058
corresponds to OEMManufacturer:
Vangent
Product Information "Ölsimmerring"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Maßeinheit | Metrische |
| Innendurchmesser | 34.0 mm |
| Innendurchmesser | 1.34 in |
| Außendurchmesser | 62.0 mm |
| Außendurchmesser | 2.44 in |
| Gesamthöhe | 10.0 mm |
| Gesamthöhe | 0.39 in |
| Typ | S05 |
| Material | Dichtprofile |