Objektiv Und Symboltafel
Prices excl. VAT plus shipping costs
(€3.24 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
0009383543
corresponds to OEMManufacturer:
Lansing
Product Information "Objektiv Und Symboltafel"
| Art | symbol insert |
| Subcategory | lights |
| Colour insert | Grün |
| Shape insert | square |
| Length (metric) | 14 mm |
| Width (metric) | 14 mm |
| Thickness (metric) | 2 mm |
| Indication | false |
| Type of insert | flat |
| Colour symbol | Weiß |
| Orientation symbol | normal |
| Category | dashboard |
| Meaning symbol | light |