Pressbandage 250x80x170
€131.28 / Stück*
(€156.22 incl. 19% VAT)
Available immediately, delivery time: 2-3 days
Product number:
5777133
corresponds to OEMManufacturer:
Lansing
Product Information "Pressbandage 250x80x170"
| Neu oder wiederaufgearbeitet | Neu |
| Reifenprofil | Smooth |
| Gesamtdurchmesser | 250 mm |
| Gesamtdurchmesser | 9.84 in |
| Gesamtbreite | 80 mm |
| Gesamtbreite | 3.15 in |
| Innendurchmesser | 170 mm |
| Innendurchmesser | 6.69 in |
| Aufsteckbar | Stahlzylinder |