Frontleuchte
154,75 €*
Preise exkl. MwSt. ggf. zzgl. Versandkosten
(184,15 € inkl. 19% MwSt.)
Sofort verfügbar, Lieferzeit: 2-3 Tage
Produktnummer:
11825383
entspricht OEM-Hersteller:
Liebherr
Produktinformationen "Frontleuchte"
| Typ Frontleuchten | other |
| Länge L1 | 227 mm |
| Length of the housing surrounding the lens (L2) | 227 mm |
| Breite B | 152 mm |
| Height of the housing surrounding the lens (H2) | 150 mm |
| Höhe H | 101 mm |
| Width of the housing surrounding the lens (W2) | 101 mm |
| Bracket present | false |
| Guard present | false |
| Position of attachment | pedestal |
| Horizontal mounting | true |
| Vertical mounting | false |
| Number of mounts | 1 |
| Type of mounting | bolt |
| Thread size of the external thread | M12 |
| Metric pitch of the external thread | 1.75 mm |
| Right thread/left thread of the external thread | right-handed |
| Niedrigste Spannung | 24 V |
| Höchste Spannung U2 | 24 V |
| Type of connector | connector 4 |
| Steckerzahl | 1 |
| Number of pins in the connector | 6 |
| Abblendlicht | true |
| Grosslicht | true |
| Standlicht JA/NEIN | true |
| Tagfarlight vorhanden | false |
| Blinkleuchte | true |
| Foglight present | false |
| RE/LI/N | right side |
| Side of traffic flow | right driving |
| Leuchten Vorhanden | true |
| Replaceable lens | true |
| Material of the lens | glass |
| Art der Technologie | halogen-incandescent |
| E-Geprüft | true |