Kugellager
(5,82 € inkl. 19% MwSt.)
Sofort verfügbar, Lieferzeit: 2-3 Tage
Produktnummer:
71546
entspricht OEM-Hersteller:
Crown
Produktinformationen "Kugellager"
| Unit | Inch |
| Bore diameter | 12.7 mm |
| Bore diameter | 0.5 inch |
| Outer diameter | 34.982 mm |
| Outer diameter | 1.375 inch |
| Width inner ring | 11.112 mm |
| Width inner ring | 0.4375 inch |
| Wiidth outer ring | 11.112 mm |
| Width outer ring | 0.4375 inch |
| Total width | 11.112 mm |
| Total width | 0.4375 inch |
| Type of sealing | 2 rubber seals |
| Type of the groove | no groove |
| Number of rows | 1 |
| Extended inner ring | false |
| Material bearing | Lager Stahl |