Kugellager
(51,19 € inkl. 19% MwSt.)
Sofort verfügbar, Lieferzeit: 2-3 Tage
Produktnummer:
8434056
entspricht OEM-Hersteller:
Still
Produktinformationen "Kugellager"
| Unit | Metrisch |
| Bore diameter | 35 mm |
| Outer diameter | 55 mm |
| Wiidth outer ring | 10 mm |
| Bearing number | 6907 |
| Type of sealing | 2 rubber seals |
| Internal clearance | 0 |
| Type of the groove | with groove and appropriate snap ring |
| Number of rows | 1 |
| Extended inner ring | false |
| Material bearing | Lager Stahl |
| Grease code | 0 |